ما که هستیم

فروشگاه اینترنتی دیجی بینو فعال در زمینه اسمبل و فروش سیستم های آماده گیمینگ،اداری و خانگی می باشد. فروشگاه دیجی بینو محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش رسانده و محدوده سرویس دهی ما سراسر کشور می باشد.

نشانی وب‌سایت ما: https://digibino.com.

دیدگاه‌ها

 هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم آدرس IP و اطلاعات مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه استفاده می شوند.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید یا خیر. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

درصورتی که تصاویر را در وبسایت ما آپلود می کنید، نباید آپلود تصاویر شامل داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

در صورتی که شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره، نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها از شما درخواست شود. ثبت این داده ها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. این کوکی‌ها تا مدت زمان زیادی این داده ها را ذخیره خواهند کرد.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال ثبت می شود . اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ثبت خواهد شد. در صورتی که از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

در صورتی که شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم در صندوق ورودی ایمیلتان وجود خواهد داشت. همچنین اطلاعات تماس و مکان شما در اختیار واحد های ارسال کالای مجاز  قرار خواهد گرفت به غیر از این موارد اطلاعات شما با هیچ سایت و شخصی به اشتراک گذاشته نمی شود.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

 اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص اسپم خودکار بررسی شوند. و داده های ثبت شده شما برای این سرویس ارسال شود. این داده ها شامل اطلاعات شخصی یا حیاتی شما نمی شود.