ارسال کالا دیجی بینو

🔸پردازش و ارسال کالا در دیجی‌بینو

سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی دیجی‌بینو ‌به سرعت وارد چرخه پردازش شده و در اولین روزِ کاری پیش‌ِرو ارسال می‌شوند. ارسال سریع و ایمن از مزایای خرید اینترنتی در دیجی‌بینو است که در تهران و شهرستان‌ها با شرایط زیر انجام می‌گیرد:

ارسال محصول برای مشتریان ساکن تهران:

 • ارسال فوری: سفارش‌های ثبت شده در روزهای کاری که تا قبل از ساعت 17 به دست ما برسند، نهایتاً تا 2 ساعت پس از ثبت سفارش قابل ارسال هستند. هزینه ارسال سفارش در این حالت بر عهده مشتری و بیشتر از ارسال عادی خواهد بود. این روش ارسال ویژه کالاهای است که امکان ارسال فوری برای‌شان تعریف شده باشد.
 • ارسال عادی: در این روش امکان تعریف تاریخ و بازه زمانی ارسال توسط مشتری وجود داشته و معمولا در روزِ کاری بعد کالا آماده ارسال است.
 • خرید حضوری: برای افرادی که تمایل دارند کالای خریداری شده را حضوری دریافت کنند یا وجه آن را حضوری بپردازند، این امکان فراهم شده که با هماهنگی قبلی درباره موجودی کالا به دفتر مرکزی مراجعه و کالای خود را تحویل بگیرند. همراه داشتن مدارک هویتی هنگام خرید حضوری ضروری است.
 • پرداخت در محل: به منظور رفاه حال مشتریانِ تهرانی، این امکان فراهم شده که محصول را پس از سفارش درب منزل یا محل کار دریافت کرده و وجه آن را به همراه هزینه ارسال به مامور تحویل پرداخت کنند.

ارسال محصول برای مشتریان ساکن شهرستان:

درحال حاضر سفارشات شهرستان تنها از طریق شرکت پست ارسال می‌شوند. پس از ارسال بسته، کد رهگیری مربوطه از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربر می‌رسد که از طریق سامانه پیگیری مرسولات پستی قابل بررسی است.

🔸ضمانت بازگشت و تعویض کالا در دیجی‌بینو

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های فروشگاه اینترنتی دیجی‌بینو، ضمانت بازگشت و تعویض کالا است. در صورتی که مشتری از کالای خریداری شده رضایت نداشته یا کالا خرابی و نقص فنی داشته باشد، با استفاده از ضمانت 7 روزه تعویض کالا می‌تواند بدون قیدوشرط محصول خریداری شده را تعویض کرده یا عودت دهد. برای استفاده از این امکان دو شرط اساسی وجود دارد:

 1. پلمپ محصول باز نشده باشد
 2. محصول مشکل فنی داشته باشد

درصورتی‌که به هر دلیل از کالای دریافتی رضایت نداشته باشید، با رعایت دو شرط بالا هفت روز فرصت دارید آن را به ما بازگردانده و یا با محصول دیگری جایگزین کنید. برای استفاده از این امکان، توجه به نکات زیر ضروری است:

 • هزینه عودت و ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود
 • برای عودت کالایی که دارای ایراد فنی است تا 24 فرصت دارید مشکل را به پشتیبانی گزارش دهید
 • پیش از بازارسال کالا، هماهنگی‌های لازم را با واحد پشتیبانی انجام دهید
 • اگر قیمت کالای جایگزین بیش از محصول اولیه باشید، اختلاف هزینه بر عهده خریدار است و چنان‌چه محصول جایگزین ارزان‌تر باشد، مابه‌التفاوت قیمت آن تا 72 ساعت بعد به حساب مشتری واریز می‌شود
 • هنگام عودت یا تعویض کالا، باید آن را در بسته بندی اصلی به همراه تمامی لوازم جانبی، کارت‌های گارانتی و فاکتور ارسال کنید
 • از مخدوش کردن کارتن و کارت‌های گارانتی و نوشتن روی آن‌ها خودداری نمایید
 • ضمانت بازگشت و تعویض کالا، شامل بسته‌های مخدوش و ناقص نمی‌شود
 • آسیب‌های فنی و ظاهری که توسط کاربر به محصول وارد شده، شامل گارانتی نمی‌شود
 • برای بازگردانی یا تعویض تلفن هوشمند، نباید آن نآرا در سامانه همتا ثبت‌نام کرده باشید
 • این گارانتی ویژه کالاهای الکترونیکی خریداری شده است و شامل لوازم جانبی و هدایای سایت نمی‌شود

فرآیند باز-ارسال کالا

 1. در 24 ساعت اولیه پس از دریافت محصول با پشتیبانی دیجی‌بینو تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید
 2. در صورت دریافت تاییدیه بازگردانی کالا، جعبه را به همراه تمامی متعلقات اعم از قطعات، کارت‌های گارانتی و فاکتور در بسته‌ بندی اولیه قرار دهید
 3. علت مرجوعی کالا را در پشت فاکتور یادداشت کرده و فاکتور را درون جعبه بگذارید
 4. برای جلوگیری از آسیب به جعبه بهتر است آن را در جعبه دیگری قرار داده و سپس ارسال کنید
 5. مشتریان ساکن شهرستان از پست پیشتاز برای ارسال بسته استفاده کنند
 6. مشتریان ساکن تهران جهت هماهنگی پیک با پشتیبانی در ارتباط باشند
 7. برای اطلاع از آدرس مرجوعی با شماره 02188931127 تماس بگیرید